Zajęcia organizowane  dla dzieci w miesiącu 12/2018

03.12.18 – Warsztaty piernikarskie z Kapsułą Czasu
godz.  9-00 –  Zaczynamy wprowadzać to tu, to tam trochę świątecznego klimatu – na przykład poprzez pachnące korzennymi przyprawami warsztaty piernikarskie z prawdziwymi czeladnikami  z dawnych lat.

05.12.18 – Audycja muzyczna WTS –  pt. Święta w Zakopanem  godz. 9-00.

05.12.18 – Warsztaty Świąteczne z Rodzicami- grupa Gumisie i Małe Misie godz. 15-00
Warsztaty poprowadzone zostaną przez  p. Małgosię  z Centrum Edukacje  – Angażujemy dzieci w specjalnie dobrane zabawy ruchowe, sensoryczne, muzyczne i twórcze nawiązujące do tematyki świątecznej i zimowej. Warsztaty stanowią niebanalną alternatywę na wspólne grupowe celebrowanie spędzenie mikołajek. Podczas warsztatów wykorzystamy motywy świąteczne do wykonania twórczej pracy plastycznej przy wtórowaniu muzyki i wspólnym nieskrępowanym ruchu.

06.12.17-Mikołajki w przedszkolu oraz pokaz mody pt. świąteczne przebranie.
Wielkie brawa dla zarówno dla tych małych jak i dużych  modeli J

06.12.18 – Warsztaty Świąteczne z Rodzicami- grupa Pluszowe Misie i Lubisie  godz. 15-00

10.12.18 – Zumba dla dzieci – zajęcia cotygodniowe godz. 9-00  ( poniedziałki  z  A kuku)

11.12.18 – Dzień Chruścików – W  tym dniu dzieci z Przedszkola będą wzbogacały swoją wiedzę na temat  tego przypudrowanego przysmaku a być może same go udekorują.

17.12.18 – Sferyczne kino godz. 9-00 – Nasi milusińscy będą uczestnikami niesamowitego wydarzenia. Na sali gimnastycznej pojawił się nadmuchana kopuła, w której widzowie mogli zachwycać się obrazem wyświetlanym we wszystkich kierunkach (360 stopni). Dzięki temu we wnętrzu kopuły  będzie można oglądać film dookoła siebie. Dzieci przeniosą  się do świata pełnego tajemnic, niepowtarzalnych widoków i kosmicznych przestworzy.

19.12.18 – Jasełka  – czyli występy bożonarodzeniowe dzieci godz. 11-00
Kiermasz charytatywny na rzecz Toruńskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt

20.12.18 – Teatr Pomarańczowy Cylinder i  spektakl  bożonarodzeniowy pt.
Czy Święty Mikołaj istnieje? -występ godz.9-20

21.12.18 – Tuż przed  pierwszą gwiazdką  Wizyta Świętego Mikołaja   J
Początek Astronomicznej Zimy – zajęcia tematyczne w grupach

Jednocześnie przypominamy o cyklicznych zajęciach tj.

• Zaplecze anglojęzyczne dotyczy wszystkich grup : wtorek , środa, czwartek , piątek
  • Zajęcia logopedyczne p. Maria – wtorki , czwartki
  • Rytmika p. Kuba – piątki godz. 14-00