Zajęcia organizowane  dla dzieci w miesiącu 11/2018

05.11.18 – Zumba dla dzieci – zajęcia cotygodniowe godz. 9-0 (poniedziałki  z A kuku)

05.11.18 – Dzień Postaci z bajek  – Dziecięcy świat po części utkany jest z bajek i baśni. Tak więc, i my w tym szczególnym dniu przebieramy się za ulubione postaci z bajek i wyruszamy w magiczną podróż.

05-09.11.18 – Przedszkolaki odwiedzają zapomniane groby.

05.11.18 – Teatr dla dzieci –spektakl  pt. Foszek Czyścioszek  godz. 13-30

07-28.11.18 – Warsztaty edukacyjne Edukreacje Centrum Szkoleń i Animacji  – godz. 9-00 . W  każdą środę dzieci będą brały udział warsztatach wspierających rozwój inteligencji emocjonalnej i kompetencji społ.

09.11.18 – 100-lecie Niepodległości – W piątek dzieci z Przedszkola będą wzbogacały swoją wiedzę na temat ojczyzny, jej tradycji i kultury. Zajęcia, mają na celu kształtowanie postawy patriotycznej Naszych wychowanków. Starszaki z uwagą wysłuchają wiersza – Kto Tu jesteś, będą  rywalizowały w dwóch drużynach w zabawie ,,Polska biało – czerwona”. Młodsze dzieci ćwiczyć będą równowagę w zabawie ,,Płynie Wisła płynie” oraz doskonalić małą motorykę podczas kolorowania godła Polski.

12.11.18 –  Dzień Jeża  – Gumisie w poszukiwaniu  jeży wyjeżdżają do Szkółki Leśnej na Bielawach
godz. 9-00, pozostałe grupy wiekowe obowiązują  zajęcia tematyczne.

20.11.18 – Audycja muzyczna WTS –  pt.  KTO TY JESTEŚ …… godz. 9-00.

23.11.18 – Warsztaty Młodego  Naukowca- Placówkę odwiedzi  uwielbiany przez dzieci  DOKTOR WOW

26.11.18 – Święto Misia – 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci– Pluszowy Miś. Tego dnia każde dziecko przynosi ze sobą swojego ulubionego misia.

29.11.18 – Andrzejki w przedszkolu  – Dzieci przeniosą się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych.

Jednocześnie przypominamy o cyklicznych zajęciach tj.

• Zaplecze anglojęzyczne dotyczy wszystkich grup : wtorek , środa, czwartek , piątek
  • Zajęcia logopedyczne p. Maria – wtorki , czwartki
  • Rytmika p. Kuba – piątki godz. 14-00
  • Religia –  w trakcie ustaleń wg planu szkolnego na wniosek rodziców