UWAGA!
WAŻNE OGŁOSZENIE

 

Zajęcia organizowane  dla dzieci w miesiącu 03/2020

02.03.20 – Zumba dla dzieci – zajęcia cotygodniowe godz. 9-00  (poniedziałki  z  A kuku)

09.03.20 – Dzień Kobiet  –  piątek w naszym przedszkolu, w każdej grupie wiekowej obchodzimy  Święto wszystkich Kobiet i ,, dużych” i tych ,,małych”. Chłopcy przygotowują z tej okazji wiele niespodzianek.

13.03.20 – Teatr Mag z bajką pt. Calineczka   – godz. 9-00

20.03.20 –  Początek wiosny rozpoczniemy akcentem sportowym – wiosenne zawody będą stanowiły w tym dniu wyzwanie dla Naszych podopiecznych bez względu na ich wiek.

23.03.20 – Światowy Dzień Wody – zajęcia tematyczne w grupach.W tym dniu wszystkie dzieci przychodzą ubrane na niebiesko. Postanowiliśmy połączyć zajęcia edukacyjne ze świetną zabawą. Dzieci poznawać będą wędrówkę kropel wody i dowiedzą się skąd się bierze deszcz. W czasie zabaw badawczych bliżej przyjrzymy się wodzie. Badać będziemy rozpuszczalność różnych substancji w wodzie, co pływa, a co tonie. Maluszki zrobią z folii morze którym przypłynie do nas butelka z listem w środku od Wodnego Duszka. Rozwiązywać będziemy zagadki, rozpoznawać odgłosy deszczu zamienimy się w krople wody. Będą również zabawy z elementem współzawodnictwa np. lodowa sztafeta, wyścig ze sterem, powieś pranie. Dzieci dowiedzą się jak ważną rolę odgrywa woda w życiu człowieka, rozumieją, dlaczego i w jaki sposób należy oszczędzać wodę.

27.03.20 – Dzień  Teatru zajęcia w grupach – Teatr w życiu dziecka jest bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym jego rozwój, uaktywnia fantazję, a także marzenia i zainteresowania. Tak też będzie tego dnia u Nas. Jeśli chodzi o współczesne założenia metodyki nauczania języków obcych dzieci w przedszkolu zalecane jest również stosowanie technik teatralnych. Nasz popołudniowy seans  odbędzie się właśnie w języku angielskim, który naszym pociechom jest już bliski na co dzień.

30.03.20 – Światowy Dzień Muffinka – W tym dniu Milusińscy sami przygotują  swoje drugie śniadanie. Mali cukiernicy będą dekorować swoje muffiny, bo  przecież słodkie święto zobowiązuje do słodkiego poczęstunku

31.03.20 – Audycja muzyczna WTS –  godz. 9-00

 

                     Jednocześnie przypominamy o cyklicznych zajęciach tj.

  • Zaplecze anglojęzyczne dotyczy wszystkich grup : wtorek, środa, czwartek, piątek
  • Zajęcia logopedyczne p. Maria – wtorki, czwartki

Religia p. Ilona  –  środa