Zajęcia organizowane  dla dzieci w miesiącu 02/2020

04.02.19 – Zumba dla dzieci – zajęcia cotygodniowe godz. 10-00  (poniedziałki  z  A kuku)

07.02.20 – Międzynarodowy Dzień Pizzy – Ciekawe czy rodzice wiedzą jakie państwo jest królestwem pizzy, od kogo pochodzi nazwa Margerita oraz jakie były podstawowe składniki pizzy? Tego wszystkiego dowiemy się dziś w przedszkolu i żłobku, a na obiad oczywiście pizza.

10.02.20 – Wizyta w Pizzerni Azzurro – godz. 10-00 – Gumisie w tym dniu będą miały szansę wykonać  samodzielnie pizzę pod czujnym okiem szefa kuchni. Warsztaty pieczenia pizzy z pewnością  sprawią Milusińskim wielką frajdę, na zakończenie przewidziano poczęstunek i pamiątkowe dyplomy – Małego Pizzaiolo.

14.02.20 – Walentynki – Dzisiaj jest takie święto, że buzię mam uśmiechniętą i walentynkowym zwyczajem wyznania wszystkim rozdaje. Dzielić sympatią się chcę, bo ja bardzo kocham Cię! Zajęcia w grupach.

17.02.20 – Dzień  Kota – Zajęcia sprawnościowe w grupach. Dzieci będą  brały udział w konkursach – np. odgadywały z jakiej bajki pochodzi kot, kto szybciej wypije koci przysmak, czyli mleko, lub kto pierwszy złapie myszkę. Na koniec  znana bajka, gdzie głównym bohaterem jest kot.

20.02.20 – Tłusty Czwartek  w Przedszkolu i Żłobku
„Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” – tak mówi staropolskie przysłowie. W tym dniu liczymy na słodkie małe co nieco od Rodziców

24.02.20 – Audycja muzyczna WTS – godz. 9-00

26.02.20 – Dzień Dinozaura – Luty jak każdy miesiąc w przedszkolu, jest pełen niespodzianek, a także okazji do zdobywania wiedzy o świecie.26 luty to Dzień Dinozaura. Wychowankowie przynoszą kolekcję dinozaurów, maskotki, puzzle, encyklopedię, albumy o tych wymarłych zwierzętach, a potem …

 

12.02.20 – Zebranie z Rodzicami podsumowujące I półrocze pracy godz. 16-30

                   Grupy- Pluszowe Misie i Żłobek

19.02.20 – Zebranie z Rodzicami podsumowujące I półrocze pracy godz. 16-30

                   Grupy –Gumisie , Małe Misie

 

                     Jednocześnie przypominamy o cyklicznych zajęciach tj.

  • Zaplecze anglojęzyczne dotyczy wszystkich grup : wtorek , środa, czwartek , piątek
  • Zajęcia logopedyczne p. Maria – wtorki , czwartki
  • Religia katecheta p.Ilona – środa  na wniosek rodziców